Про НМЦ ПТО

Новини

Документи

Діяльність НМЦ ПТО

ІТ-компетентності - Level up

БІБЛІОТЕКА

Вступ 2024

Партнери

Інформація про НМЦ ПТО

logo nmc 01 18

  

Інформація про НМЦ ПТО

  

   Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Закарпатській області (далі-Центр) створений у січні 2000 року відповідно до наказу Міністерства освіти України від 13.07.1999 р. № 251 та в порядку експерименту був безпосередньо підпорядкований заступнику начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації, який, за сумісництвом, був призначений виконуючим обов’язки директора Центру.
   На початковому етапі експерименту у складі управління освіти і науки облдержадміністрації функціонував окремий відділ професійно-технічної освіти, який із вересня 2003 року був реорганізований у сектор, але поступово його функції майже в повному обсязі перейшли до Центру. Таким чином, центр, фактично, перетворився на обласний орган управління професійно-технічної освіти.
   У цей період вдалося дещо стабілізувати управління державними професійно-технічними навчальними закладами, зберегти матеріально-технічну базу, мережу навчальних закладів. Відродилася і методична робота. Однак, у цілому, експеримент (2000-2011 рр.) показав недоцільність об’єднання обласного органу управління галуззю професійно-технічної освіти і обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти.
   У колективі Центру працюють досвідчені методисти, які є організаторами обласних методичних заходів, олімпіад, конкурсів, упровадження кращих практик системи ПТО, координують роботу творчих груп із розробки державних освітніх стандартів, освітніх програм, навчальних посібників професійного спрямування, електронних засобів навчального призначення, дослідно-експериментальної роботи, здійснюють консультування, надають методичну допомогу педпрацівникам закладів освіти з різних питань організації освітнього процесу та інформаційну підтримку через розроблення методичних листів, рекомендацій, розміщення інформації на вебсайті, поширення в соціальних мережах, публікації в інформаційно-методичному збірнику «Вісник».

Копірайт ©

© 2016 НМЦ ПТО

Усі права на інформацію належать Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Адреса НМЦ ПТО

88006 м. Ужгород,
вул. Будителів 3/1
тел.: (0312) 66-83-09

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://zpto.in.ua/

skype: nmc_pto

Пошук місцезнаходження

на мапі

Графік роботи

Понеділок - четвер: 8.00 - 17.00

П’ятниця: 8.00 - 15.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.45

Вихідні: субота, неділя

Лічильник відвідувань