Про НМЦ ПТО

Новини

Документи

Діяльність НМЦ ПТО

ІТ-компетентності - Level up

БІБЛІОТЕКА

Вступ 2024

Партнери

Наші новини

logo nmc 01 18

  

16 лютого 2024

Сучасні тренди ресторанної справи

 

restoran 1 24За такою темою 15 лютого 2024 року на базі Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування відбулося засідання методичної секції педагогічних працівників професій ресторанного сервісу закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

На початку заходу методист НМЦ ПТО Ліна Войченко зупинилася на особливостях Державного освітнього стандарту з професії «Офіціант», що упроваджується в освітній процес з 01 вересня 2024 року. Учасники засідання обговорили зміст результатів навчання, на які орієнтований стандарт, та визначили порядок розроблення освітніх програм.

У формі дискусійної панелі педагогічні працівники розглянули можливості вивчення зі здобувачами освіти таких сучасних способів приготування і подавання страв у присутності гостей як траншування та фламбування.

Майстер виробничого навчання КЗ «Тячівський професійний ліцей» ЗОР Олександра Погоріляк розповіла про метод «фламбе» як показовий вид обслуговування, що використовується сучасними закладами ресторанного господарства, техніки фламбування, інвентар, організацію робочого місця фламбмейстера.

Валентина Борисенкова – викладач Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування, презентувала унікальний метод нарізання готових страв (м’яса, птиці, риби) у присутності відвідувачів –траншування, що додає вишуканості, ефекту та різноманіття в обслуговуванні споживачів.

Педагог КЗ «Берегівський професійний ліцей сфери послуг» ЗОР Наталія Блискун поділилася досвідом формування знань та умінь здобувачів освіти з теми «Сучасні технології приготування і подачі змішаних напоїв» на уроках виробничого навчання з професії бармен.

Педагогічні працівники переглянули майстер-клас «Приготування та сучасні способи подачі кави і кавових напоїв», який провів майстер виробничого навчання Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування Станіслав Островський.

На завершення керівник секції Галина Куштан – заступник директора з навчально-виробничої роботи Ужгородського ВПУ ТТХ, організувала огляд презентаційних способів подачі страв на підприємстві ресторанного господарства.

Ліна ВОЙЧЕНКО, методист
кабінету навчально-методичної та виховної роботи

restoran 2 24restoran 3 24restoran 4 24restoran 5 24restoran 6 24restoran 7 24

Прочитано 107 разів

Копірайт ©

© 2016 НМЦ ПТО

Усі права на інформацію належать Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Адреса НМЦ ПТО

88006 м. Ужгород,
вул. Будителів 3/1
тел.: (0312) 66-83-09

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://zpto.in.ua/

skype: nmc_pto

Пошук місцезнаходження

на мапі

Графік роботи

Понеділок - четвер: 8.00 - 17.00

П’ятниця: 8.00 - 15.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.45

Вихідні: субота, неділя

Лічильник відвідувань