Про НМЦ ПТО

Новини

Документи

Діяльність НМЦ ПТО

ІТ-компетентності - Level up

БІБЛІОТЕКА

Вступ 2021

Партнери

Наші новини

logo nmc 01 18

  

22 вересня 2021

Засідання обласної секції заступників директорів з навчально-виховної (виховної) роботи ЗП(ПТ)О

 

   22 вересня 2021 року в режимі онлайн відбулося засідання обласної секції заступників директорів з навчально-виховної (виховної) роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти та семінар на тему: «Соціально-психологічний супровід осіб з особливими освітніми потребами та інклюзією».

   Керівник секції Місюк Вікторія Омелянівна розповіла про організацію виховного процесу ЗП(ПТ)О та планування роботи заступників директорів з навчально-виховної (виховної) роботи і класних керівників на 2021/2022 навчальний рік. Було обговорено питання формування соціального паспорту закладу освіти на 2021/2022 н.р.; наголошено на дотриманні законодавства у зв´язку зі змінами виплат на літературу для дітей-сиріт; про роботу учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О та участь закладів освіти у конкурсах, організованих Міністерством освіти і науки України та Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА.
   Для участі в семінарі було запрошено завідувачку ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Закарпатського інституту післядипломної освіти Воротинцеву Олену Олександрівну, яка особливу увагу приділила рівним можливостям осіб з особливими освітніми потребами у професійній освіті. Олена Олександрівна надала практичні поради щодо організації освітнього середовища в ЗП(ПТ)О для осіб з особливими освітніми потребами, відповіла на запитання, які найбільше хвилювали учасників семінару по роботі з здобувачами освіти, які мають легкі розумові відхилення.

               uchvna 1 21uchvna 3 21uchvna 2 21uchvna 4 21
Під час заходу

Місюк В.О., методист
кабінету виховної роботи

Прочитано 32 разів

Копірайт ©

© 2016 НМЦ ПТО

Усі права на інформацію належать Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Адреса НМЦ ПТО

88006 м. Ужгород,
вул. Будителів 3/1
тел.: (0312) 66-83-09

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://zpto.in.ua/

skype: nmc_pto

Пошук місцезнаходження

на мапі

Графік роботи

Понеділок - четвер: 8.00 - 17.00

П’ятниця: 8.00 - 15.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.45

Вихідні: субота, неділя

Лічильник відвідувань